Зорепадом роки пролетіли.

2020-02-15

ЗОРЕПАДОМ РОКИ ПРОЛЕТІЛИ

15 лютого Дружбівська школа гостинно відчинила двері, запрошуючи випускників різних поколінь в рідні стіни на вечір-зустріч. Життєвий годинник відрахував випускникам Дружбівської школи - кому 10, 20, 30, а кому й всі 40 років після її закінчення.

Вечір зустрічі розпочався дзвінко лунаючим шкільним дзвоником, який скликав колишніх учнів в актовий зал школи, де вони знову відчули себе школярами. Все було, як в старі добрі часи: щира й привітна перша вчителька, яка навчала перших літер, усміхнена дітвора, заклопотані вчителі. Весь педагогічний та учнівський колектив спільно із ювілярами впродовж декількох місяців працювали, щоб свято зустрічі випускників пройшло якнайкраще і залишило яскравий слід у пам'яті його учасників.

Кожен учасник оргкомітету відповідав за певну частину роботи: підготовку сценарію та ведучих –класний керівник 9 кл. Побережник Н.Д., підготовку художніх номерів та музичний супровід - Ящун Т.М. , підготовку виставки дитячих робіт –Побережник Н.Д., Філіпчук М.М., Соболевська Н.М., монтаж презентацій із фотографіями - Ковалик О.М., оформлення сцени, фото зони та підготовку хореографічних номерів- Токмина О.Ю. Та лише завдяки злагодженій співпраці вдалося підготувати феєричне та цікаве дійство.

За традицією, учні 9 класу зустрічали усіх випускників запашними короваями. Як годиться, на святі виступила директор школи Пашуля Н.Л. Своїми спогадами з минулого вона зарядила всіх позитивною енергією. Її серце належить улюбленій роботі, вона випромінює золотаве сяйво заради тих, кому віддає свої знання, уміння, творчість, любов.

На зустріч випускники прийшли набагато раніше зазначеного часу. Щоб пройтися коридорами школи та поглянути, які зміни відбулися, що нового з’явилося й просто поринути у приємні спогади, переглянувши мультимедійну презентацію про минулі шкільні роки. Вони трішки збентежені, адже дехто не бачився 10-20, а то й 40 років. У спілкуванні відчувалися нотки радості, задоволення і, можливо, трішки ностальгії. Вслід за учнями поспішали і їх перші вчителі та класні керівники: Кашуба Л.М., Ткачук О.І., Побережник Р.В.. Випускники проявили ініціативу та відвідали колишнього директора школи Пасічника М.П., першу вчительку Ткачук Г.В. та класного керівника Савич Є.Й. вдома. Вони не змогли прийти на свято, тож учні зробили їм приємний сюрприз.

На жаль, не змогли прийти, щоб знову сісти за парти ті, хто вирушив у дорогу, з якої немає вороття, залишивши по собі тихий смуток втрат, світлі спогади у наших серцях. Пам'ять про нині покійних однокласників було вшановано хвилиною мовчання.

Учні прощаються зі школою, ідуть в нове життя. Скільки прекрасних справ на рахунку випускників нашої школи. Серед них - і лікарі, і вчителі, і керівники приватних фірм та інші фахівці. Ми можемо гордитись тим, що випускники Дружбівської школи змогли знайти своє місце у житті, стали добрими спеціалістами і поважаними людьми.

Пісні у виконанні учнів школи додали приємних хвилин радості, задоволення і драйву всім присутнім. І знову, пригадавши свої шкільні роки ,подивилися традиційний шкільний вальс. На завершення свята розділили святковий шкільний коровай, яким дорогих гостей зустрічали учні школи. Адже спільні хліб і пісня, школа і друзі, спогади і плани на майбутнє, радості і невдачі, мрії і сподівання на краще – це і є сторінки книги людського життя, в якій найяскравіша сторінка – щасливе дитинство і безтурботна юність у стінах рідної школи!

Кiлькiсть переглядiв: 16

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031