• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • «Інклюзивна реформа шкільної освіти в Україні: впровадження найкращих світових практик».

«Інклюзивна реформа шкільної освіти в Україні: впровадження найкращих світових практик».

2021-01-04

Протягом 4-5 грудня 2020 року за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та ГО Волонтерський Рух «Спільна допомога», відбувся тренінг на тему «Інклюзивна реформа шкільної освіти в Україні: впровадження найкращих світових практик».

Захід відбувся в рамках підтримки нової шкільної реформи Міністерства освіти та науки Україні, яка була розпочата у вересні 2018 року і націлена на зміну програми навчання в освітніх закладах, з включенням до неї інклюзивної освіти, критичного мислення, диференціації, управління поведінкою та інтегрованих уроків.

Варто відзначити, що із великої кількості заявок на участь було визначено 40 переможців з усієї України. Зокрема, одною з найбільш вмотивованих виявилася заступник директора нашого закладу .

В ході 15 годинного тренінгу, який проводили провідні фахівці викладачі шкіл України, змогли отримати нові практичні навички щодо впровадження успішних інклюзивних практик, апробованих в Україні та США, в свою навчальну діяльність.

04.01.2021 року на базі нашого ліцею проведено тренінг «Інклюзивна реформа шкільної освіти в Україні: впровадження найкращих світових практик» в ході якого було розглянуто питання про сутність ,принципи та переваги інклюзивного навчання, про роботу асистента вчителя в інклюзивному класі , булінг в освітньому середовищі та досвід США в організації інклюзивного навчання.

Тренінг пройшов плідно і насичено .Дякуємо за корисну інформацію та інформаційні посібники.

Кiлькiсть переглядiв: 7

Коментарi